ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ - ΠΗΓΗ 2-0

Ο Δ. Μαντάς έχει κανει το 2-0 και... υποκλίνεται
Παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο στο 2ο ημίχρονο, η ομάδα μας νίκησε 2-0 την Πηγή και προχωρά ακάθεκτη για την επόμενη κατηγορία.
Οι παίκτες του Γιάννη Γρίβα δυσκολεύτηκαν στον 1ο μέρος αλλά στην επανάληψη κατάφεραν με γκολ των Χ.Κ. Καμπλιώνη και Δημήτρη Μαντά να πάρουν τη νίκη. Αξίζει όμως να σημειωθεί οτι και τα δυο τέρματα ξεκίνησαν απο ενέργιες του Αντώνη Καπέλα που σε αυτό το ματς φόρεσε και το περιβραχιόνιο του αρχηγού.
Παρά το γεγονός οτι η ομάδα μας έπαιξε, λογω τιμωρίας, στη Φωτάδα... περίπου 50 φίλοι της βρέθηκαν στην εξέδρα του γηπέδου.