ΠΡΙΝΟΣ – ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0-1

Ο Μπάμπης Καραμπούλας πλαγιοκοπεί...
Από τον… πάγκο ήρθε η λύση για την ομάδα μας στο τοπικό ντέρμπι με το Πρίνος καθώς στο πρόσωπο του Μπάμπη Καραμπούλα, ο Πρόδρομος βρήκε τον χρυσό σκόρερ χάρη σε γκολ του οποίου οι «κιτρινόμαυροι» πήραν τη νίκη με 0-1.
Η εμφάνιση της ομάδας μας δεν ήταν καλή. Με κακή κυκλοφορία στον χώρο του κέντρου και χωρίς τη φρεσκάδα άλλων αγώνων, οι παίκτες μας δεν έδειξαν ότι μπορούσαν να απειλήσουν με αξιώσεις την εστία του Πρίνους.
Στην επανάληψη όμως αρκούσε ένα καλό 15λεπτό, μέσα στο οποίο ήρθε και το γκολ από τον Μ. Καραμπούλα στο 82’ που εκμεταλλεύτηκε την άστοχη έξοδο του τερματοφύλακα Κρομύδα.
Αξίζει να σημειωθεί ότι η διαιτησία του Δουλόπουλου άγγιξε το «άριστα»